Duaçınarı Mahallesi 4. Budak Sokak. No: 4/A Yıldırım/BURSA TÜRKİYE
+90 224 364 4295
SIKÇA SORULAN SORULAR
NARLI ÇITA 1989’da başladığı lambalı ahşap kapı çıtası imalatına dönüşen talepler sonrası amerikan panel kapı ahşap cam çıtası olarak devam etmektedir. Amerikan kapı çıtaları bilindiği üzere 10larda modelden oluşmaktadır. En son çıkan tüm modeller dahil NARLI ÇITA olarak tamamını üretmekteyiz. Ayrıca özel ölçülerde amerikan panel ahşap kapı çıtası imalarımız da devam etmektedir. Kavisli ahşap kapı çıtalarının tamamı da kendi imalarımızdır. NARLI ÇITA olarak, Erciyes, hitit, aspendos, hazar ve kartepe gibi kavisli kapı çıtalarının tamamı masif çam ağacından üretilmektedir, MDF kemer kullanılmamaktadır. Tüm boy ahşap kapı çıtaları standart ve istenilen ölçülerde üretilmektedir. Ahşap kapı çıtası için standart lamba derinliğimiz 36mmdir 5mm de cam payı kalacak şekilde tüm amerikan panel kapılara uygundur. Dilerseniz amerikan panel kapı ahşap cam çıtalarını istediğiniz lamba derinliğinde üretebiliriz. Amerikan panel kapı ahşap cam çıtaları kataloğumuzu anasayfamızdan indirebilirsiniz. Amerikan panel kapı ahşap cam çıtaları ile ilgili tüm standart ölçü detayları kataloğumuzda mevcuttur.

NARLI ÇITA olarak lambalı ahşap kapı çıtası başta olmak üzere, ahşap pervaz ahşap süpürgelik, ahşap seperatör çıtası, ahşap küpeşte ,ahşap panjur çıtaları ve tüm ahşap profil çıtalarını tüm ağaç tiplerinden üretmekteyiz. Üretim için genellikle çam ve kayın ağaçları kullanıyoruz. Aşağıdaki görseller ve onların dışında da istediğiniz tipte profil çıta imalatımız mevcuttur. Profil dolap çıtaları alın tahtaları dahil olmak üzere tüm ahşap profil çıtaları titizlikle üretmekteyiz. Lambalı kapı çıtaları Sibirya ve Ukrayna çam ağacından istediğiniz boyda üretilmektedir.

Dış cephe için uygulanan ahşap kepenkler, yıllara meydan okuyan şıklığı ve kapalı konumdayken bile içeriye hava alabilmesi nedeniyle halen yaygın olarak kullanılmaktadır. Ahşap Kepenk genellikle yazlık beldeler de tercih edilse de son yıllarda, ahşabın şıklığı ve kepenk sisteminin kullanılabilirliği nedediyle tüm bölgelerde tercih edilmektedir. Ahşap kepenkler genellikle çam ağacından üretilse de isteğinize göre tüm ağaç tiplerinden üretilebilir. Kalınlığı genelde 42mm olan ahşap kepenklerin iç panjur yaprakları 10mm kalınlığında e 45mm genişliğindedir. En sağlam olacak şekilde suya dayanıklı tutkalla zıvana geçme tekniği ile montajlanır. NARLI ÇITA olarak sizlere ne şık ve sağlam şekilde ahşap kepenk sunmaya devam ediyoruz.

NARLI ÇITA olarak 1989 yılından beri ahşap küpeşte imal etmekteyiz. Ahşap Küpeşte başta çam ve kayın ağacı olmak üzere sizin talep ettiğiniz tüm ağaç tiplerinden üretilir. Ahşap küpeşte ahşap veya ferforje merdivenlerin vazgeçilmesi olarak kullanılmaktadır. Görseller dışında sizin de talep ettiğiniz ahşap küpeşteleri üretebilmekteyiz. Ahşap küpeştenin yerleştirileceğe yere göre altına istenilen ölçüde kanal açılmaktadır. Standart ahşap küpeşte eni 5.5mm ile 7cm arasında değişmekte üstü balık sırtı yada düz olarak imal edilmektedir. Ahşap küpeşte imalatımızda boy standardı 3 metredir ama 3 metrenin üstünde ahşap küpeşte imalatımız da mevcuttur. Ahşap Küpeşte için standart kalınlık 4-4.5 cm arasındadır. İstediğiniz ahşap küpeşte desenlerini lütfen bizimle paylaşın.

Ahşap seperatörler yaygın kullanım alanı ile son yılların en çok tercih edilen ahşap ürünlerden biri. Ahşap seperatör genellikle çam ağacından üretilmektedir. Birçok işletmeden yer ayırma işlemi için ahşap seperatör en şık ve kolay araçtır. Ahşap seperatörler 1metrex2metre şekilde üretilmektedir. Ahşap seperatör ihtiyacınızı en hızlı ve kaliteli şekilde karşılamak için NARLI ÇITA olarak en kaliteli çam ağacını işlemekteyiz. Ahşap seperatörün bitmiş halde kalınlığı 16mm civarındadır. Ahşap seperatörün yanı sıra ahşap seperatör kenarı imalatımız da devam etmektedir. Ahşap seperatör ihtiyacınız halinde sizleri yardımcı olmaktan memnun olacağız.

Ahşap kapılar için vazgeçilmez olan ahşap pervaz üretimimiz Finlandiya çamından yapılmaktadır. Ahşap pervaz 2.10cm standart boyunda ve 6-7cm arasında değişen genişlikte üretilmektedir. Ahşap kapı çıtasına uyumlu deseniyle ahşap pervazlar dilediğiniz desende üretilmektedir. Görseller dışında talep ettiğiniz ahşap pervaz desenlerini lütfen bizimle paylaşın